CONTABIL - CONTABILITATE GENERALA

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
-SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
-Coordonarea si controlul activitatii departamentului financiar-contabil (2 pers.);
-Operatiuni de contabilitate generala (balanta, bilant, stocuri etc.);
-Tine legatura cu institutiile statului (raportari lunare, depunere declaratii);
-Tine legatura cu ersoana desemnata pentru protectia muncii;
- Supervizeaza intocmirea dosarelor de angajare;
- Tine legatura cu banca;
- Intocmire raportari periodice;
- Urmarirea modificarilor legale (prog. Indaco).

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
-Absolvent studii superioare ECONOMICE;
- Experienta min. 3 ani contabilitate generala;
- Cunostinte bune Ms. Office, program de contabilitate; ProQueen -avantaj;
- Cunostinte medii de limba engleza
Candidata ideala trebuie sa fie o persoana corecta, loiala, meticuloasa si un bun profesionist.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 2200-2500 RON.
Pentru perioada de proba care va fi de o luna salariul net oferit este de 2000-2200 RON.
Alte avantaje: bonuri de masa, prime de Paste si Craciun.
Program de lucru L-V: 8.00-17,30.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie de Resurse Umane cu obiect de activitate: Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CARE ACTIVEAZA IN DOMENIUL ALIMENTATIEI PUBLICE.
Locatia se afla in Bucuresti, sector 3.