Contabil (contabilitate finala)

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va coordona o echipa de 3 persoane, responsabila exclusiv de partea de contabilitate finala pentru unul dintre clientii companiei

Responsabilitati:
- Organizeaza si participa la intocmirea lucrarilor de inchidere a exercitiului financiar-contabil
- Participa la identificarea, evaluarea si solutionarea problemelor aparute

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Minim 1 an experienta pe un post de contabil general;
- Experienta contabilitate finala (balanta, bilant, reconcilieri)
- Cunostinte avansate de utilizare MS Office - in special Word si Excel;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
- Abilitati de comunicare si interactiune, bun jucator in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- cursuri de pregatire pe durata job-ului
- oportunitati de cariera in cadrul unei companii multinationale prestigioase

Perform HR este o agentie de recrutare specializata pe pozitii de tip entry si middle, avand drept clienti unele dintre cele mai mari companii multinationale din Bucuresti.

Domeniile de recrutare acoperite de PERFORM HR sunt: IT, Financiar - Contabil, BPO, Limbi Straine, Administrativ, Logistica, Retail, Vanzari si Marketing.

Echipa de recrutare este formata din consultanti profesionisti cu o experienta bogata in domeniu, orientati catre promptitudine si catre o integrare rapida si eficienta a candidatilor recomandati in cadrul companiilor - client.

Totodata, PERFORM HR organizeaza evenimente de cariera pentru tineri profesionisti: JOBfest 2005 - 2008, INTERNSHIP 2008 si Career Days, care aduc fata in fata tinerii candidati cu cele mai competitive companii din Romania.

Aplica acum la office@performhr.ro pentru o cariera in domeniul dorit!