Contabil

SC DIGITAL SALE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate generala pana la nivel de balanta/bilant

CERINTE

cunostinte bune de contabilitate
experienta minim 3 ani in contabilitate
cunostinte bune operare Word, Excel
seriozitate, stabilitate, prezenta placuta
asumarea responsabilitatii pentru activitatea depusa
disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

mediu de munca placut
salariu atractiv
bonuri de masa
program luni-vineri
localizare in centrul orasului, zona Polona-ASE

CreditAmanet este o institutie financiara infiintata in luna Septembrie a anului 2008.In numai 3 ani compania a concretizat peste 27 agentii, pana la sfarsitul anului 2012 continuandu-si dezvoltarea numarului de locatii.
CreditAmanet ofera ca servicii operatiuni de creditare tip amanet,cumparare aur si argint precum si operatiuni de schimb valutar.
Sub brandul CreditAmanet functioneaza doua societati: DIGITAL SALE SRL- amanet si EUROCREDIT EXCHANGE SRL - schimb valutar, ambele activitati fiind acreditate de Banca Nationala a Romaniei.