CONTABIL COMPANIE MULTINATIONALA - REAL ESTATE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea documentelor primare in soft-ul contabil
Intocmire declaratii, intocmire bilant;
Verificarea balantei;
Mentine relatia cu Administratia Finaciara;
Intocmire de raportari pentru Grup;
Cunoasterea la zi a legislatiei in vigoare;
Mentine relatiile cu bancile colaboratoare;
Intocmire rapoarte pentru auditori si management;
Alte sarcini trasate de conducere.

CERINTE

Absolvent studii superioare ECONOMICE;
Experienta minim 3 ani in pozitie similara;
Cunostinte avansate MS Office (Word, Excel), Program contabilitate;
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

Candidatul ideal trebuie sa fie un bun profesionist, loial, stabil, calm, comunicativ.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este cuprins intre 800-1000 EURO.
Se ofera masa de pranz, asigurare medicala.
Program de lucru L-V: 8.30-18.00, disponibil program prelungit pentru inchideri de luna, trimestru etc.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE MULTINATIONALA INVESTITII REAL ESTATE.
Locatia companiei este in sector 1,(CARTIERUL PRIMAVERII) Bucuresti.