Contabil Cod ref. CO0205

BDO CONTIAUDIT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrare documente primare in aplicatie contabilitate
- Intocmire declaratii fiscale;
- Intocmire evidente extracontabile;
- Pregatire ordine de plata;
- Arhivare documente contabile;

CERINTE

- Studii medii contabilitate
- Experienta cel putin 2 ani in domeniul contabil
- Cunoasterea programului de contabilitate CIEL
- Experienta in activitati de online banking
- Cunostinte avansate MS Office
- Persoana responsabila, onesta, perseverenta si ambitioasa

BDO International este o retea internationala de firme de contabilitate publice, numite Firme Membre BDO, furnizand servicii clientilor internationali. Veniturile totale realizate de Firmele Membre BDO s-au ridicat la 4.7 mld. USD in 2007. Intreaga retea cuprinde 626 de birouri, in 110 de tari si aproximativ 31.576 parteneri si angajati ai Firmelor Membre, care furnizeaza servicii de consultanta in intreaga lume. BDO International este reprezentata in Romania de BDO Conti Audit, societate cu sediul central in Bucuresti. Principalele domenii de expertiza ale acesteia sunt:
- Audit financiar
- Corporate finance
- Privatizare
- Implementarea de proiecte internationale
- Reorganizare judiciara si lichidare
- Servicii de contabilitate
- Consultanta fiscala