Contabil , Cod N C

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

NIMBLE CONSULTING recruteaza pentru clientul sau, important actor in domeniul turism, CONTABIL JUNIOR.

Persoana care va ocupa pozitia de contabil junior trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- intocmirea documentelor contabile si inregistrarea lor in conturi contabile;
- intocmirea registrului de casa;
- verificarea soldurilor aferente conturilor pe care le gestioneaza;
- intocmirea documentatiei aferenta platilor bancare: ordine de plata, retragere numerar etc.
- inregistrarea si gestionarea deconturilor de cheltuieli.

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- experienta in contabilitate minim 6 luni;
- bune cunostinte de operare PC;
- capacitate de organizare si disciplina muncii;
- abilitati de lucru cu termene limita;
- persoana responsabila, diplomata si foarte bine organizata.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru motivant;
- Pachet salarial atractiv.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.