CONTABIL - City Garden (zona Pipera)

City Garden - firma din Grupul ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuare platilor interne si externe
Inregistrarea in evidentele contabile a diverdelor documente: facturi, documente de plati, deconturi
Urmarirea corectitudinii intocmirii registrelor de casa a filialelor
Emiterea unor facturi catre clienti
Arhivarea documentelor contabile
Alte operatiuni cu specific financiar contabil

CERINTE

-absolvent(a) al unei institutii de invatamant mediu/superior in domeniul economic
-experienta in domeniul contabil - avantaj
-abilitati de analiza
-putere de concentrare

City Garden este o companie specializata in comercializarea plantelor de interior si exterior, arbustilor si obiectelor pentru gradina, cu 5 filiale in Romania, membra a grupului de firme Romstal, companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, cu o cifra de afaceri de peste 200 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, grupul de firme Romstal are in prezent peste 1500 angajati, avand ca misiune cresterea standardului de viata al clientilor sai.