CONTABIL Bucuresti

Valdivia Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Valdivia Recruitment cauta pentru clientul sau, o importanta companie din

domeniul productiei tipografice din Bucuresti, omul potrivit pentru a ocupa cu

succes postul de CONTABIL.

OBIECTIVUL POSTULUI:
Tine evidenta contabila a activitatii firmei, colaborand cu seful contabil.
(Nota: activitatile firmei sunt productia tipografica si vanzarea serviciilor

tipografice dar si aprovizionare, depozitare, livrare a marfurilor.)

PRINCIPALELE SARCINI SI RESPONSABILITATI:
- Verifica si inregistreaza in contabilitate documentele financiar-contabile si

documentele de gestiune;
- Verifica corectitudinea introducerii in programul de contabilitate a tuturor

operatiunilor financiar-contabile pe baza balantei de verificare analitica si

sintetica;
- Indosariaza si tine evidenta documentelor inregistrate;
- Intocmeste declaratiile;
- Intocmeste documente financiar-contabile primare.

CERINTE

De ce ai nevoie pentru a face parte din echipa clientului nostru?
- Cel putin 2 ani experienta pe un post similar;
- Experienta in introducerea datelor in programe de evidenta contabila;
- Cel putin studii medii de specialitate sau alte cursuri care sa ateste

cunostintele de contabilitate pe care le detii;
- Cunoasterea temeinica a conturilor contabile si a functiei lor;
- Cunostinte PC: pachetul Microsoft Office;
- Usurinta in acumularea de noi cunostinte si abilitati;
- Spirit de initiativa si dorinta de perfectionare continua;
- Persoana organizata si eficienta in rezolvarea problemelor.
Fair play-ul si integritatea dvs. sunt caracteristici definitorii apreciate!

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix motivant;
- Renegocierea pachetului de beneficii in functie de performantele realizate;
- Training pe programul de contabilitate utilizat de companie;
- Mediu de lucru placut alaturi de o echipa de profesionisti.

Valdivia Recruitment este o companie in plina dezvoltare in domeniul resurselor umane. In activitatea pe care o desfasuram, beneficiem de o echipa tanara, dedicata si cu mult entuziasm.

Misiunea noastra este sa oferim solutii integrate in domeniul resurselor umane, prin dezvoltarea unor parteneriate de durata, bazate pe incredere si profesionalism, printr-o activitate care imbina experienta, expertiza si pasiunea pentru domeniu.

Potrivirea valorilor tale individuale cu cele ale organizatiei in care lucrezi este esentiala. Rolul pe care il ai la serviciu este parte din propria ta identitate. In fiecare om se afla resurse valoroase care asteapta doar mediul propice pentru a se manifesta. Pentru ca intelege toate acestea, Valdivia Recruitment isi asuma rolul de consilier al tau in cariera si iti ofera oportunitatile de dezvoltare de care ai nevoie.

Pentru a intra in baza noastra de date, trimite un CV prin intermediul site-ului www.valdivia.ro (sectiunea Depunere CV) sau te asteptam la biroul nostru din Bucuresti, Sector 1, Bld. Iancu de Hunedoara, Nr.2, Bl.H6, Sc.A, Et.1, Ap.4.(Piata Victoriei). Pentru informatii suplimentare, contactati-ne telefonic: 021/312 60 69 sau prin e-mail: resurseumane@valdivia.ro

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale.Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea acestui curriculum vitae sunteti de acord ca Valdivia Recruitment sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.