CONTABIL - BRASOV, BUCURESTI

S.C. Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Activitate specific? în cadrul compartimentului financiar-contabil al unei companii lider na?ional;
-Întocmire documente primare, eviden?? contabil?, raport?ri specifice;

CERINTE

-Studii medii de specialitate
-Experien?? în domeniul financiar-contabil minim 2 ani;
-Cuno?tiin?e operare P.C (Word, Excel);
-Cunoa?terea programului de contabilitate Wizcount reprezint? un avantaj;
-Persoan? dinamic?, organizat?, responsabil?;

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de a lucra într-o companie na?ional? în continu? cre?tere în cadrul unui colectiv tân?r ?i profesionist;
-Salariu atractiv în func?ie de performan?? ?i experien??;

Companie cu capital integral românesc, ARABESQUE si-a f?cut aparitia pe piata româneasc? în anul 1994, aducând un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o ofert? integrat?.

În prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.