CONTABIL AUTORIZAT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE CELE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE (CERINTELE SUNT RESPECTATE SI BENEFICIILE SUNT ACCEPTATE DE CANDIDAT), VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.211.45.22.; VODAFONE 0722.33.12.55; ORANGE 0745.031.031.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Raspunde de inchiderile lunare balanta si bilant;
- Supravegheaza indeaproape activitatea persoanei din subordine;
- Verificari jurnale vanzari si cumparari;
- Realizeaza si verifica deconturile angajatilor firmei;
- Verifica operatiile din gestiune;
- Inregistrari contabile diverse (amortizari, avansuri, tichete de masa acordate etc.);
- Are in vedere efectuarea si controlul platilor catre furnizori;
- Mentine relatia cu bancile;
- Intocmeste si raspunde de platile corecte si la timp a impozitelor;
- Intocmeste diverse rapoarte financiar contabile cerute de conducerea firmei.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii superioare Economice;
- Experienta minim 3 ani contabilitatea unei firme de DISTRIBUTIE;
- Cunostinte de limba engleza sau italiana la nivel bun;
- Cunostinte bune de operare PC: Program contablitate; Ms.Office;
- Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare interumana, un bun reprezenatant al intereselor firmei, meticulos, corect, dispus sa se integreze intr-un mediu profesional si dinamic

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este 800 - 1000 EURO, cu posibilitati de negociere dupa perioada de proba.
-Se ofera telefon, auto la dispozitie (Renault Clio 3), tichete de masa.
-Program de lucru L-V, 08,30-17,30, disponibil pentru program prelungit.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE ANVELOPE AUTO.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 6.