Contabil/a primar Bolintin (17 km de Bucuresti)

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client de-al nostru, o firma care isi desfasoara activitatea in sectorul constructiilor de cladiri comerciale si industriale de 7 ani, cautam un/o contabil/a primar in Bolintin, la 17 km de Bucuresti, sediul acestei firme.
Cautam o persoana cu atitudine pozitiva, dornica sa se integreze si sa se dezvolte intr-o echipa profesionista.

CERINTE

- studii economice finalizate si/sau experienta entry-level in contabilitate primara
- limba engleza - nivel mediu
- de preferinta cu domiciliul in partea de Vest a Bucurestiului
- disponibilitate pentru un job full-time
- disponibilitate pentru a lucra in afara Bucurestiului

BENEFICII OFERITE

- Firma ofera transport gratuit de la statia de metrou Pacii pana la punctul de lucru.
- Salariu motivant
- Bonuri de masa

ArenaJobs este o firma de internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.