CONTABIL(A) - ADMINISTRATOR

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentelor financiar contabile;
- Administrare parc auto (8 masini): foi parcurs auto, evidenta masini, revizii, evidenta asigurari CASCO ¿ RCA ;
- Organizarea aprovizionarii cu articole de birotica (cartuse, fax, imprimanta), papetarie, curatenie si evidenta acestora/contactare service si asigurarea bunei functionari a calculatoarelor, xerox, imprimanta/service iar in cazul in care nu este de compententa acesteia contactarea unei persoane specializate pentru remedierea problemelor;
- Intocmirea de delegatii pentru fiecare prestator de servicii;
- Evidenta asigurari bunuri (bunuri existente in firma + masini) ;
- Mentinerea relatiei cu inspectorul de personal, de protectia muncii si PSI (Prevenirea si Stingerea Incendiilor) ;
- Mentinerea relatiei cu Centrul Medical de Medicina Muncii ;
- Intocmirea borderoului de plati ;
- Evidenta platilor facute catre prestatorii de servicii ;
- Evidenta incasarilor;
- Efectuarea platilor catre angajati/ prestatori in ultima zi a lunii;
- Evidenta bannere si verificarea telefonica locatie lunara;

CERINTE

- studii superioare;
- experienta anterioara minim 2 ani pe un post similar;

In prezent, Pluri Consultants iti ofera oportunitatea de a evolua in cariera si de a lucra in echipa de profesionisti a unuia dintre clientii sai, firma ce activeaza in domeniul imobiliar.