CONTABIL

Deko Ceramica Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste operatiuni de inchidere contabila lunara, declaratiile privind taxele si impozitele precum si orice declaratii specifice activitatii societatii;
- raspunde de mentinerea evidentei in timp real al gestiunilor si inregistrarilor in contabilitate;
- intocmeste statele de salarii, fise fiscale si ordinele de plata aferente platii salariilor si taxelor
- tine evidenta deconturilor de cheltuieli
- mentine si verifica registrul de casa si alte registre obligatorii
- organizeaza si participa la toate lucrarile de inchidere de an;

CERINTE

- cunostiinte solide de contabilitate financiara si fiscalitate precum si cunoasterea foarte buna a legislatiei in vigoare;
- cunoasterea programului Viami constituie un avantaj;
- persoana activa , responsabila, orientata spre rezultate
- bune abilitati de comunicare;

Vanzare en-gross si en-detail materiale de constructii si produse pentru amenajari interioare.