Contabil

Bam Boo - magazine decoratiuni

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea/verificarea facturilor de la furnizori
- Intocmirea dispozitiilor pentru avansuri salarii sau cheltuieli
- Inregistrarea/verificarea registrului de casa in lei si valuta
- Inregistrarea deconturilor interne si externe
- Intocmirea OP-urilor pentru plata taxelor vamale si a facturilor de la furnizori
- Inregistrarea facturilor externe
- Evidenta mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar
- Transmiterea rapoartelor catre BNR
- Intocmirea declaratiilor fiscale: cas, sanatate, somaj, ITM, tva si 100, mediu, fise fiscale, bilanturi
- Intocmirea statelor de salarii si avansuri

CERINTE

- Studii superioare economice (Finante ¿ Contabilitate)
- Experienta minim 2 ani pe un post similar
- Cunostinte PC: Word, Excel, Internet
- Limba engleza ¿ nivel avansat
- Excelente abilitati de comunicare
- Persoana organizata, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie in plina dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

Lantul de magazine in decoratiuni interioare