CONTABIL

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tine evidenta contabila, inclusiv declaratii, plata taxe
Intocmeste balanta de verificare
Se informeaza permanent cu privire la implicatiile fiscale legate de inregistrarile contabile din aria de responsabilitate
Realizeaza diverse alte operatiuni contabile
Arhiveaza documente

CERINTE

Studii superioare economice finalizate
Experienta într-un post similar de minim 3 ani
Operare Word, Excel – Avansat
Cunoștințe WizCount sau SAP – constituie avantaj
Bune cunostinte teoretice si practice de contabilitate generala, analitica si de productie
Cunostinte la zi de legislatie financiar-contabila si fiscalitate
Persoana organizata, orientata spre rezultate, atenta la detalii, adaptabila
Capacitate de asumare si respectare a termenelor

BENEFICII OFERITE

Salariu pe masura competentei, integrarea intr-o echipa tanara si puternica.
Cv-ul se poate primi si pe adresa: recrutare@mairon.ro

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro