CONTABIL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Realizarea de inregistrari contabile in programul de contabilitate;
* Verificarea datelor contabile din programul de contabilitate;
* Verifica inregistrarea corecta a documentelor primare (Nir-uri, avize,) cu Raportul de Gestiune;
* Inregistrarea facturilor in programul de contabilitate aferente punctelor de lucru;
* Inregistreaza NlR-urile aferente facturilor de furnizori, Avizele, Bonurile de Consum, in programul informatic de contabilitate;
* Inregistreaza Registrul de Casa si Banci in programul de contabilitate (Deconturi, Facturi Clienti,Incasari, Plati, etc);
* Inregistreaza in programul de gestiune inventarele lunare;
* Intocmeste lunar analiza veniturilor si cheltuielilor pe fiecare punct de lucru in parte;
* Inregistreaza in programul de contabilitate facturile de retur marfa, notele contabile de salarii, notele contabile de amortizarea mijloacelor fixe si altele;
* Emite rapoarte de activitate.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA SI COMERCIALIZAREA DE PRODUSE DE PANIFICATIE.
Locatia este in sector 6, Bucuresti.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare (ECONOMICE);
* Experienta in productie minim 2 ani contabilitate generala, AVANTAJ CONTABILITATE DE GESTIUNE/PRODUCTIE;
* Cunostinte limba engleza nivel mediu;
* Cunostinte operare PC: program de contabilitate, Ms Office

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana responsabila, organizata, atenta, implicata in activitate, riguroasa.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 1500 si 1700 RON;
- Pentru perioada de proba salariul NET este de 1500 RON;
- Program de lucru L-V, 09:00-18:00.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro