CONTABIL

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza CONTABIL pentru clientul sau – companie din domeniul HORECA.

Responsabilitati:

- Evidenta contabila completa (inclusiv balanta si bilant);
- Realizarea revizuirii contabile anuale si intocmirea declaratiilor fiscale anuale, in conformitate cu reglementarile legale nationale in vigoare;
- Realizarea de rapoarte privind situatia finaciara;
- Completarea fiselor fiscale privind impozitul pe venitul global (anual).

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Minim 2 ani xperienta pe o pozitie similara;
- Experienta anterioara in domeniul HORECA reprezinta un avantaj;
- Foarte buna cunoastere a legislatiei fiscale;
- Limba engleza nivel mediu;
- Cunostinte pachetul MS Office;
- Bune abilitati de relationare si de organizare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru motivant.

Qualia (www.qhr.ro) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.