CONTABIL

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Intocmeste registrul de casa in lei si valuta;
• Inregistreaza deconturile;
• Contabilizeaza si inregistreaza facturile companiei;
• Opereaza in contabilitate cheltuielile punctelor de lucru;
• Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile;
• Inregistreaza facturile contabile in Oracle Business Suite R12;
• Elaboreaza diverse declaratii lunare obligatorii respectand termenele;

CERINTE

• Studii superioare economice finalizate;
• Experienta in utilizare ERP reprezinta un avantaj;
• Cunostinte solide de contabilitate (reglemetarile privind activitatea contabila, registru de casa, instrumente de plata, etc.)
• Abilitati foarte bune de lucru in Excel;
• Capacitatea de a indeplini activitati repetitive
• Consecventa, seriozitate, capacitate de respectare a termenelor limita.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie internationala, fiind unul din cei mai importanti distribuitori de textile din Europa si avand peste 250 de magazine si peste 7000 de colaboratori.

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting