Contabil

SUN DECO PROIECTE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea in contabilitate a operatiunilor legate de:
- documentele de casa in lei si valuta
- deconturi deplasari in lei si valuta,
- extrase bancare, pentru conturile deschise pentru societate
- facturi furnizori interni si externi;
- emitere facturi catre clienti conform contractelor incheiate si transmiterea lor
-Verificarea jurnalelor de cumparari si vanzari;
-Verificarea soldurilor aferente extraselor bancare in balanta analitica si corectarea diferentelor in cazul in care exista;
- Printarea si semnarea registrului de casa in lei si valuta;
- Verificarea contributiilor la bugetul de stat cu inregistrarile din contabilitate, cu statul si cu declaratia 100.
- Mentinerea relatiei cu furnizorii si clientii ;
- Inregistrarea notei contabile privind statul de plata;
- instiintarea clientilor in vederea platii debitelor in caz de intarziere fata de scadenta
-Arhivarea documetelor.
- Mentinerea relatiei cu Administratia finaniara, Primaria, Registrul comertului, ITM
- Depunera declaratiilor
-Activitati administrative si de potocol
- Activitati de promovare

CERINTE

Persoana organizata, serioasa, cu spirit de echipa.
Cunostinte de limba engleza la nivel Avansat
Lucrul cu programele de specialitate
Avantaj: Permis de conducere categ B

BENEFICII OFERITE

Bonusuri si comisioane -in functie de aplicant
Telefon mobil
Autoturism pentru deplasari in timpul orelor de program

SUN DECO este specializata in DESIGN interior si in realizarea proiectelor de amenajare pentru toate genurile de spatii interioare sau de expozitie, precum si in productia de MOBILIER personalizat cu destinatie domestica sau comerciala.

Designerii, arhitectii si personalul de excutie se ocupa de transpunerea dorintelor fiecarui client intr-un proiect de succes, atat din punct de vedere estetic si functional, cat si din punct de vedere comercial.