contabil

Project Expert Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- emite facturi precum si alte documente de iesire, conform procedurilor;
- intocmirea diferitelor rapoarte economice solicitate de administrator
- urmarirea si verificarea din punct de vedere economic a contractelor comerciale
- inregistrarea facturilor, avizelor, documentelor de insotire a marfurilor in sistemul contabil

CERINTE

- studii superioare in domeniu economic ( de preferat Contabilitate de gestiune)
- experienta in domeniu de minim 6 luni
- cunoasterea limbii engleze nivel avansat
- cunoasterea programului OMC
- cunostinte operare PC foarte bune
- cunosterea legislatiei in domeniu
- persoana comunicativa, atentie la detalii, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

Profilul de activitate al firmei SC.PROJECT EXPERT SOLUTIONS SRL ofera servicii si solutii dedicate: IT, sisteme de securitate, automatizari complexe, aer conditionat, sonorizare, instalatii electrice.