Contabil

Kunst GBH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si implementarea de proceduri contabile
- Mentine relatia cu contabilul sef
- Urmareste corectitudinea datelor din contabilitate
- Intocmirea bilantului, balantei si a deconturilor TVA
- Organizarea si participarea la realizarea inventarelor
- Înregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiare

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic
- Experienta de 2 ani intr-o pozitie similara
- Cunostinte foarte bune de limba germana: scris, citit, vorbit
- Simt de raspundere, bun organizator si planificator, simt analitic
- Abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit de atractiv si oportunitati profesionale asigurate de un mediu multinational.

Kunst GBH este o companie germana, care activeaza pe piata materialelor pentru constructii: amenajari interioare, acoperisuri usoare, izolatii si sisteme pentru fatada.