CONTABIL

AQUATEC PISCINE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contabilitate primara
- intocmire registru de casa,
- introducere acte contabile casa, deconturi, extrase bancare
- inregistrare salarii
- intocmire jurnale vanzari/cumparari
- inotcmire declaratii cu salariatii si declaratii fiscale
- intocmire balanta de verificare
- redactare si depunere intrstat
- urmarire si control contracte
- intocmire si depunere declaratii lunare

CERINTE

-Cautam o persoana care va avea urmatoarele responsabilitati:
- Conducerea intregii contabilitati a firmei (contabilitate primara, realizarea si depunerea raporturilor periodice, realizarea tuturor documentatiilor cerute de legislatie referitoare la contabilitate si personal);
- Realizarea de rapoarte financiare specifice proiectelor derulate de firma (rapoarte pe proiect, bugete, etc. - conform informatiilor pe care le vom furniza);
- Ocazional, activitati administrative cum ar fi relatia cu firmele furnizoare de utilitati, realizarea de documentatii specifice achizitiilor publice.
- intocmirea documentatiei INTRASTAT
- cunoasterea limbii engleze scris si vorbit
- cunoasterea limbii bulgare poate constitui un avantaj
- studii economice superioare finalizate;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- mediu de lucru dinamic si profesionist;
- salariu motivant

Importator si distribuitor echipamente pentru piscine si wellness