contabil

Active international

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Operatiuni bancare
-intocmire ordine de plata
-efectuarea platilor
-inregistratrea extraselor de cont bancare
-operarea pe internet banking
2.Operatiuni de casa
-efectuarea operatiunilor de incasari si plati prin casieria societatii
-intocmirea registrelor de casa pe baza documentelor justificative
3.Inregistrarea facturilor de la furnizori
4. Evidenta clientilor
5. Intocmirea situatiilor financiar-contabile ale societatii si a oricaror raportari cerute de legislatia contabila, inclusiv de reglementarile CNVM in vigoare
6. Efectuarea de plati catre clientii societatii si/sau catre terti, prin internet banking din conturile bancare ale societatii
7. Emiterea de facturi si/sau orice alte documente financiar- contabile aferente activitatii si solicitate de institutii abilitate si/sau clientii societatii

CERINTE

Absolvent facultate
Persoana dinamica, responsabila, cu initiativa

BENEFICII OFERITE

-salariu competitiv
-lucru intr-o echipa de profesionisti
-oportunitatea de a lucra intr-o companie cu renume in piata de capital

DESCRIEREA FIRMEI

societate servicii de investitii financiare