Contabil

Isra Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea inregistrarilor contabile;
- Derularea operatiunilor financiar contabile;
- Intocmirea declaratiilor lunare catre autoritati;
- Operarea platilor prin sistemul multicash;
- Concilierea soldurilor cu furnizorii interni si externi;
- Evidenta si gestiunea stocurilor;
- Realizarea diferitelor rapoarte financiar contabile.

CERINTE

- Absolvent studii economice ¿ finante contabilitate;
- Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office, soft de contabilitate ¿ Ciel, Wizcount);
- Bune abilitati de comunicare;
- Persoana stabila, responsabila, organizata, analitica.

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- Vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- Vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale;

Te poti adresa echipei noastre direct, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat.

DESCRIEREA FIRMEI

Marketing Research
ISRA Center este o companie organizata astfel incat sa ofere posibilitatea dezvoltarii sale odata cu angajatii sai.
Echipa companiei ISRA Center constituita din specialisti dispunand de o experienta nepretuita in domeniul cercetarii de piata, ofera prin flexibilitate, dinamism si dedicare solutii de succes garantate.
A fi primul, a fi cel mai bun si a fi profitabil sunt principiile de baza ale managementului nostru.
Succesul echipei coordonata de un management eficient este masurat prin rezultatele creativitatii, autonomiei si abilitatii de a descoperi noi solutii, de a dezvolta noi idei si de a oferi noi servicii.