Contabil

Dinamica Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- iregistreaza zilnic tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- RealizeazA rapoarte zilnice, saptamanale si lunare despre situatia contului bancar si situatia fluxului de numerar
-Depune declaratiile lunare / trimestriale obligatorii pentru bugetul statului
- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata)
- Intocmeste situatiile financiare precum si alte documente solicitate de catre directorul financiar
- Raportarea situatiilor cerute de directorul financiar si conducerea societatii;

CERINTE

- Experienta evidenta contabila minim 1 an.
- Cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- Studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
- Cunostinte minime de legislatie si proceduri financiare romane
- Abilitati de organizare si planificare
- Meticulozitate si acuratete
- Spirit analitic, lucrul in echipa
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie produse alimentare