Contabil

SC VIRTUAL TOP INVESTMENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Întocmeste zilnic registrul de casa
-Intocmeste facturile
- Realizeaz¿ rapoarte zilnice, s¿pt¿mânale si lunare despre situa¿ia contului bancar si situa¿ia fluxului de numerar
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile
- Mentine relatia cu banca,
- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata)
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta
- Intocmeste ordine de plata si inregistreaza extrasele bancare lei/valuta

CERINTE

- experienta in contabilitate de cca/minim 1-3 ani
- foarte bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii medii
- bune cunostinte de limba engleza;
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

Unic importator si distribuitor in Romania al produselor de birotica CENTRUM- Germania