CONTABIL

BIA Business Intelligence Alliance

Job expirat

RESPONSABILITATI

BIA cauta pentru clientul sau un candidat care sa tina evidenta cheltuielilor si sa ruleze programele de inchidere a lunii.

CERINTE

Studii superioare economice.
Cunostinte MS Office.
Cunostinte SAP reprezinta un avantaj.
Limba engleza - nivel intermediar.
Min. 3 ani experienta de lucru in contabilitate preferabil intr-o companie multinationala.
Experienta de lucru relevanta in contabilitatea mijloacelor fixe/furnizori.

BIA Business Intelligence Alliance este prima companie romaneasca de recrutare fondata în anul 1992. In cei 14 ani de activitate BIA a activat ca una dintre cele mai puternice firme de recrutare, realizand o baza de date cu peste 70.000 de candida¿i care au beneficiat de serviciile BIA.
Ca o consecinta fireasca a dinamicii mediului de afaceri din Romania, BIA isi extinde portofoliul de servicii, oferind:
- servicii de salarizare si administrare de personal,
- servicii de recrutare si selectie de personal,
- consultanta in resurse umane,
- training si dezvoltare.