Contabil

ALUMIL ROM INDUSTRY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistreaza documente contabile conform procedurilor interne, principiilor contabile si legislatiei in vigoare
- intocmeste diverse analize si rapoarte pentru management

CERINTE

Studii superioare economice
Experienta de minim 2 ani in contabilitate
Cunostinte foarte bune de operare PC
Orientare spre rezultate, dinamism, rezistenta la stres
Capacitate de analiza a unui volum mare de informatii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala;
- Conditii de perfectionare profesionala
- Mediu de lucru stimulativ.

ALUMIL este cel mai mare grup din Grecia care se ocupa de peste 25 de ani cu extrudarea aluminiului, fiind unul dintre furnizorii cei mai cunoscuti din Europa de sisteme din aluminiu pentru toate aplicatiile din domeniul constructiilor.

Compania detine sase fabrici ultramoderne in spatiul balcanic (patru in Grecia, una in Romania si una in Bulgaria) si alte trei in curs de construire, cu o capacitate de productie totala de 73.000 tone profile aluminiu, avand 27 subsidiare ce acopera 45 de piete diferite din Europa, Africa, Orientul Mijlociu si Statele Unite.