Contabil

Pestisorul de Aur Import Export SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Înregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Realizeaza rapoarte zilnice, sapmânale si lunare despre situatia contului bancar si situatia fluxului de numerar
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile
- Raportarea situatiilor cerute de conducerea societatii;
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta
- Intocmeste ordine de plata si inregistreaza extrasele bancare lei/valuta

CERINTE

- experienta in contabilitate primara de cca/minim 3 ani(importuri, productie)
- cunostinte de utilizare ale unuia dintre programele specializate
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii superioare financiar- contabile
- cunostinte PC (MS Office)
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

Importator , producator si distribuitor de peste si produse din peste