CONTABIL

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
CONTABIL
Responsabilitati
Preia de la Dep IT modificarile de pret de raft ce trebuie actualizate in ziua respectiva si printeaza etichetele de pret de raft;
Preda Sefului de raion numarul de barcod-uri egal cu cantitatea de marfa receptionata pentru articolele ce nu le corespund codurile EAN cu cele din sistem asigurindu-se ca marfa nu este expusa la raft fara a corespunde barcod-ul;
Actioneaza in vederea solutionarii problemelor de receptie (produse blocate la comanda, diferente de pret, neconcordanta la gramaj);
Editeaza Note de Comanda;
Preia documentele ce insotesc marfa receptionata (aviz/factura);
Introducerea avizelor in sistem, generindu-se NIR-urile, cu observatii asupra diferentelor cantitative constatate la efectuarea receptiilor (PV constatare diferente);
Operarea proceselor verbale de retur si a borderourilor de achizitii;

Cerinte
Minim liceu, de preferat cu experienta profesionala de minim 12 luni in domeniul comercial;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;

Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;