Contabil

Avrig 35

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate generala si evidenta documentelor de contabilitate;
Intocmirea rapoartelor si situatiilor contabile, inregistrarea si verificarea jurnalelor de contabilitate, pregatirea balantei lunare si situatiilor de contabilitate trimestriale;
Intocmirea declaratiilor fiscale periodice si depunerea la Administratia Finantelor Publice;
Poate indruma activitatea altor contabili incepatori daca nevoile departamentului o cer.

CERINTE

Experienta relevanta in contabilitate de la 3 la 5 ani;
Absolvent cu studii superioare de specialitate (de preferat facultatea de Finante sau Contabilitate);
Certificarea de Contabil Autorizat/ Expert Contabil/ Auditor sau stagiar la una din aceste functii reprezinta un avantaj;
Cunostinte bune de operare PC, Word, Excel, programe de contabilitate
Cunoasterea limbii engleze, scris si vorbit nivel mediu
Capacitate de coordonare, bune abilitati de organizare, meticulozitate, atentie la detalii, integritate.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, in functie de experienta si calificari.

Fondat in 1999 de catre patru investitori americani, Grupul Avrig 35 a devenit leader in dezvoltarea de proiecte imobiliare pe piata romaneasca. Bazandu-se pe vasta experienta internationala a actionarilor si specialistilor sai, Grupul investeste si dezvolta proiecte imobiliare ambitioase. Printre acestea se numara constructia de centre de afaceri, renovarea la standarde occidentale a unor ansambluri imobiliare si relansarea lor pe piata, managementul si operarea cladirilor de birouri. Printre proiectele reprezentative ale Grupului, se numara:

- Charles de Gaulle Plaza, Bucuresti
- Avrig Business Center (ABC) Bucuresti
- Sedii Raiffeisen Bank, in 18 orase din Romania
- Noul sediu Lafarge din Bucuresti
- Ambasada Canadei din Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti
Pentru detalii, va rugam accesati www.avrig35.ro.