CONTABIL

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza toate tranzactiile financiare;
- Intocmire balanta, bilant, declaratii (CSAT, ITM, CASMB, Administratii Financiare);
- Inregistrare intrari si plati facturi externe;
- Urmarire si initiere compensari;
- Calcul salarii, comada tichete de masa;
- Mentinerea relatiei cu banca;
- Inregistrare extrase de banca (lei/valuta);
- Urmarire situatie plati furnizori;
- Listare situatii pentru agenti comerciali (liste datornici, situatii incasari,etc);
- Efectuare inregistrari privind productia (in contabilitatea de gestiune si financiara);
- Urmarire situatie lucrari constructii (inregistrare facturi intrari pe fiecare lucrare in parte, intocmire facturi conform contactelor, intocmire deconturi de cheltuieli daca este cazul, etc.);
- Efectuare plati salarii prin internet banking;
- Verificare solduri clienti, furnizori si stocuri (la sfarsitul anului sau ori de cate ori este nevoie);
- Calcul taxe de fond mediu (ambalaj si noxe) si intocmirea declaratiei catre AFM;

CERINTE

- Experienta pe post similar minim 2 ani
- Studii de specialitate
- Persoana ordonata, atenta la detalii
- Persoana deschisa, comunicativa

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte bun
- Posibilitati de promovare
- Mediu de lucru placut

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.