Contabil

FLEXXELF SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul postului va realiza activitati specifice de contabilitate financiara si contabilitate de gestiune.

CERINTE

-studii economice;
-experienta in domeniul financiar-contabil minim 2 ani;
-cunostinte de contabilitate financiara si fiscalitate;
-cunostinte privind legislatia in vigoare;
-capacitatea de a lucra eficient la mai multe sarcini in acelasi timp;
-spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant+bonuri de masa;
-mediu de lucru placut;
-posibilitate de dezvoltare profesionala si promovare;

SC FLEXXELF SRL este o societate cu capital integral privat infiintata in anul 2002 avand ca obiect de activitate productia de tamplarie PVC, aluminiu, pereti cortina, fatade placate, vitraje structurale si alte lucrari specifice pentru constructii .
Un colectiv de exceptie de peste 150 de oameni, fiecare dintre ei un profesionist in domeniul sau de activitate, sta la baza succesului companiei noastre.