Contabil

WEBimex Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea ?nregistrarilor contabile din evidenta primara
Realizarea evidentei deconturilor, incheierea bilanturilor contabile
Inregistrari contabile in vederea intocmirii balantei (punctaje furnizori-clienti, deconturi diverse)
Elaborarea diverselor rapoarte financiar contabile.

CERINTE

Studii superioare de specialitate
Experienta in domeniul financiar-contabil de minim 1 an
Abilitati de utilizare PC: MS Office, soft contabilitate
Rigurozitate, corectitudine, loialitate, capacitate de organizare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial: 1300 RON net
Decontare transport, bonuri de masa.
Punct de lucru: B-dul Biruintei nr 22A, Pantelimon (vis-a vis SelGros Pantelimon)

Domeniul de activitate al VEBimex Group se intinde de la comercializarea de echipament sportiv pentru tenis de masa produs de STIGA SPORTS AB, echipamente pentru curatenie profesionala (IPC Gansow , Dulevo), yachturi si barci cu motor produse de NIMBUS BOATS, Groupe Poncin (CATANA, Harmony), Ryds, SALPA, echipamente pentru navigatie (Raymarine), harti electronice (NAVIONICS).
www.vebimex.ro