CONTABIL

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta contabilitatii primare;
Operare, inregistrare contabilitate de gestiune;
Intocmire facturi;
Relatii cu banca;
Intocmire documente financiar-contabile (BO, File CEC, dispozitii de plata);
Urmarire Incasari/Plati;
Urmarire Stocuri Intrari/Iesiri.

CERINTE

Studii Superioare Economice
Experienta in contabilitate de peste 10 ani
Cunostinte temeinice financiar contabile
Atentie distributiva, atentie la detalii
Fire responsabila, comunicativa si organizata
Cunostinte operare PC
Experienta in lucrul cu CIEL
Cunostinte de limba engleza sau franceza

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa contact@piercemayrand.com.