CONTABIL

MAGUAY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza documentele financiar-contabile;
- Intocmirea si completarea Registrului de Casa;
- Realizeaza rapoarte lunare despre situatia contului bancar si situatia fluxului de numerar;
- Mentine relatia cu banca, cu administratia financiara;
- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata);
- Raportarea situatiilor cerute de conducerea societatii;
- Evidenta creantelor si datoriilor scadente;
- Depunerea declaratiilor

CERINTE

- Absolvent de studii superioare economice;
- Minim 2 ani experienta in domeniu;
- Cunoasterea legislatiei romanesti din domeniu (financiar – contabila) si standardele internationale;
- Cunostinte bune de limba engleza si MS-Office;
- Persoana cu initiativa, spirit de echipa, bun organizator, diplomat, foarte bune abilitati de comunicare

Cu o experienta de 9 ani in domeniul IT si sustinut de o echipa de profesionisti, Maguay reprezinta un grup de companii ce s-a impus pe piata din Romania prin calitatea serviciilor si produselor oferite.