Contabil

ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducere documente primare in contabilitate
- Intocmire registru de casa si ordine de plata; efectuare plati facturi si realizare schimburi valutare;
- Efectuarea operatiilor de inchidere de luna si intocmirea documentelor necesare indeplinirii obligatiilor fiscale periodice (decont TVA, impozit pe profit, etc); intocmirea de situatii financiare semestriale si anuale;
- Evidenta stocurilor si a mijloacelor fixe;
- Calcul salarii
- Activitati administrative;
- Alte sarcini conform contractelor cu clientii, indicate de catre Supervizori sau Partneri.

CERINTE

- Absolvent studii economice cu experienta min 2 ani
- Cunostinte solide de contabilitate
- Cunostiinte fiscale
- Cunostiinte operare PC - MS Office
- Limba engleza nivel avansat
- Persoana dinamica si cu spirit de initiativa
- Spirit de echipa si fairplay
- Abilitati de comunicare

Suntem una din cele mai importante companii locale de consultanta in management, cu competente complementare in domeniile: Management, Marketing, IT, Juridic, Financiar, PR & Comunicare si experienta in proiecte complexe dezvoltate pentru clienti reprezentativi din domeniile: produse industriale, servicii financiare, energie, administratie si utilitati publice, servicii profesionale, logistica, transport si distributie, telecomunicatii, constructii, publicitate, mass-media
Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul unor solutii de business integrate
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti , ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.