Contabil

SC FINALEX \'95 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta contabila completa - inclusiv bilant.
Analiza financiar-contabila.
Salarizare.
Relatii cu organismele statului ( depuneri de balante, bilanturi )
Organizarea intregii activitati financiar-contabile.
Inregistrarea in contabilitate a tuturor operatiilor legate de activitaea firmei.
Intocmire registru de casa, balanta, bilant, deconturi TVA si impozit pe profit, declaratii pentru bugetul statului
Administratia financiara
Situatii referitoare la cheltuielile si veniturile firmei

CERINTE

Studii superioare finante-contabilitate
3 ani experienta intr-un post similar (reprezinta avantaj experienta in contabilitatea lucrarilor de constructii-montaj)
Cunostinte de legislatie fiscala
Cunostinte Windows, Office, Programme de contabilitate si gestiune
Putere de concentrare, adaptabilitate, comunicativ, motivat
Spirit organizatoric si initiativa

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de expertiza contabila, membra C.E.C.C.A.R.