CONTABIL

Step Up HR Professional Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Inregistreaza facturile emise de furnizori
-Inregistreaza facturile emise catre clienti
-Inregistreaza operatiunile derulate prin conturile bancare
-Inregistreaza deconturile de deplasare
-Intocmeste rapoarte si situatii privind: creantele neincasate, cifra de afaceri, datoriile neachitate, confirmarile de solduri cu clientii si furnizorii, altele
-Intocmeste jurnalele de cumparare si de vanzare
-Inregistreaza operatiounile de achizitii intracomunitare

CERINTE

-Studii medii de specialitate
-Experienta in domeniu constituie un avantaj
-Bune cunostinte de operare PC, cunostintele de utilizare a programului CIEL reprezinta un avantaj
-Cunostinte de limba engleza si/sau franceza
-Spirit analitic, rigurozitate, adaptabilitate si capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
-Oportunitatea dezvoltarii profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

Companie orientata spre activitati de recrutare si training