CONTABIL

DESPEC ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contabilizeaza si inregistreaza deconturile;
- Introduce plati furnizori interni/externi;
- Contabilizeaza si inregistreaza facturile furnizorilor;
- Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile;

CERINTE

- Experienta intr-un post similar minim 2 ani;
- Cunostinte avansate de MS Office ( cunoasterea programului SAP reprezinta un avantaj );
- Studii economice medii ( studiile superioare constituie un avantaj )

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist si competitiv

Despec Romania este o firma de distributie IT care face parte dintr-un concern international ce cuprinde peste 20 de filiale in toata lumea.
Misiunea noastra este sa devenim partenerul perfect al clientilor nostri, oferindu-le cea mai variata gama de produse, iar serviciile sa se ridice la standarde internationale.