Contabil

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de casierie.
Intocmeste Registrul de casa.
Intocmeste documentele referitoare la operatiunile de casa.
Realizeaza inregistrarile contabile aferente operatiunilor efectuate.
Intocmeste declaratiile, situatiile si raportarile financiare solicitate.
Intocmeste evidente si situatii specifice solicitate de Contabilul Sef.
Reprezinta societatea pe probleme de resurse umane in relatia cu Camera de munca.
Urmareste planificarea anuala si efectuarea concediilor de catre angajati.

CERINTE

Experienta de minim 1 an in domeniul contabilitatii.
Studii superioare in domeniul economic.
Limba engleza nivel mediu/avansat.
Cunostinte MS Office, Excel, software de contabilitate (Wizcount, SAP/SBO constituie avantaj).
Cunoasterea legislatiei in domeniul financiar si contabil.
Persoana flexibila, cu initiativa si interesata de domeniul financiar-contabil.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare personal