Contabil

TMI Training & Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea inregistrarilor contabile
- emiterea facturilor
- efectuarea platilor on-line, intocmirea ordinelor de plata si inregistrarea extraselor bancare
- inregistrarea documentelor de casa
- inregistrarea deconturilor de cheltuieli
- arhivarea in bune conditii a documentelor financiar-contabile
- extragerea de rapoarte contabile lunare, trimestriale, anuale din programul de contabilitate
- mentinerea relatiei cu banca, cu administratia financiara si cu celelalte institutii (ITM, Casa de pensii, etc)
- alte responsabilitati legate de acest domeniu de activitate

CERINTE

Candidatul potrivit indeplineste urmatoarele criterii:

- experienta de cel putin 2 ani in contabilitate
- bune cunostinte de operare PC ( Excel, Word)
- cunostinte de utilizare contabSQL – avantaj
- abilitati de organizare si planificare
- bune abilitati de comunicare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic

BENEFICII OFERITE

Te vei alatura unei companii de training si consultanta in crestere si ti se va oferi un pachet de beneficii excelent (salariu fix, bonuri de masa, decontare transport, traininguri), odata cu sansa dezvoltarii personale continue in cadrul organizatiei.

TMI a fost infiintata in 1975 in Danemarca de catre Claus Møller si este astazi una dintre cele mai mari si mai respectate firme de training si consultanta din lume.
Cu birouri in peste 40 de tari, TMI ofera anual training si consultanta pentru 200.000 de oameni de pe tot cuprinsul globului. Pana in prezent peste 4.000.000 de persoane au participat la cursurile TMI.
In Romania TMI si-a inceput activitatea in primavara anului 1999, iar de atunci peste 6000 de oameni beneficiaza anual de conceptele si instrumentele practice ale TMI, prin participarea la cursuri.