CONTABIL

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta contabila;
Evidenta plati, incasari, mijloace fixe, cheltuieli etc;
Administrare factoring;
Administrare payroll;
Registru de casa in RON si valuta;
Decalaratii lunare pentru Autoritatile Romane;
Inchideri de luna;
Rapoarte catre managementul societatii privind bilantul,cas-flow-ul, profit si pierderi;
Verificarea aplicarii corecte a legislatiei civile si fiscale;
Mentinerea legaturii permanente cu clientii, auditorii si autoritatile fiscale.

CERINTE

Studii superioare economice finalizate;
Cel putin 3 ani experienta ca si contabil (preferabil in domeniul productiei);
Cunostinte solide Microsoft Office (in special Excel);
Cunostinte de limba engleza (comunicare orala si scrisa);
Atitudine deschisa, integritate si responsabilitate;
Aptitudini foarte bune de comunicare si oragnizare.

BENEFICII OFERITE

Oportunitati unice de dezvoltare a carierei;
Suport managerial si profesional;
Pachet salarial atractiv;

Recrutam pentru Clientul nostru - cel mai mare Service Center de Prelucrare a Otelului din Europa Centrala, cu cinci fabrici de productie si puncte de vanzare in toata Europa;
Locatia jobului: Fabrica din Cluj-Napoca;
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul - fie direct pe site, fie pe mail: contact@amo-parteners.com (de preferinta in limba engleza)