Contabil

SPLENDID MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- evidenta financiar contabila completa pentru microintreprinderi (nir-uri,deconturi de cheltuieli, registru de casa,jurnale de vanzari si cumparari, registru jurnal, etc.)
- incheierea activitatii lunare la nivel de balanta,
- intocmirea declaratiilor lunare,
- intocmirea raportarilor semestriale si a bilanturilor anuale,
- intocmirea statelor de plata, a ordinelor de plata pentru obligatii salariale si pentru bugetul de stat
- gruparea, clasarea si arhivarea documentelor rezultate din activitatea pe care o desfasoara
- relatie cu Adm. Financiara, CNPAS,ITM, AMOFM, banca, CNSAS

Cerinte:
- studii superioare economice
- minim 3 ani experienta in domeniu
- cunostinte operare PC MS Office
- simt al responsabilitatii
- corectitudine
- obiectivitate
- capacitate de organizare
- dinamism
- spirit analist, atent la detalii

Oferim posibilitatea unei colaborari pe termen lung intr-un mediu profesionist, tanar si dinamic.