Contabil

ROMANEL INT\'L GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea operatiunilor contabile curente in softul de contabilitate( furnizori de servicii si clienti interni )
- realizarea evidentei contabile, jurnale, note contabile, fise de cont, balanta de verificare
- verificare solduri furnizori / clienti la sfirsit de luna
- analiza si verificarea soldurilor conturilor contabile prelucrate
- diverse raportari si evidente solicitate de catre conducerea societatii

CERINTE

- experienta anterioara intr-un post similar min 3 ani, de preferat intr-o multinationala
- absolvent studii superioare in domeniul economic
- abilitati deosebit de bune in utilizarea PC
- cunostinte medii de lb engleza
- gindire analitica, atentie sporita, meticulozitate, abilitate de lucru cu cifre
- capacitati foarte bune de organizare si comunicare
- persoana de incredere, pragmatica, serioasa, responsabila, dornica sa dobindeasca noi competente
- experienta ERP

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana dinamica si doresti sa te alaturi unei echipe pe masura, iti putem oferi posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-un mediu profesional performant, alaturi de un pachet salarial atractiv si beneficii competitive.

Companie internationala care importa, distribuie si comercializeaza electronice si electrocasnice.