CONTABIL

GTS international Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza zilnic documentele justificative;
- Mentine relatia cu banca, cu administratia financiara si cu celelalte institutii ;
- Organizare departament financiar-contabil si circuitul documentelor in cadrul companiei;
- Coordonare activitate departament contabilitate;
- Reprezinta compania si mantineine legatura cu institutiile statului si organele de control financiar fiscal;
- Cunoasterea la zi a legislatiei in vigoare;
- Contabilitate generala;
- Raportare catre conducerea societatii.

CERINTE

- experienta in contabilitate de cca/minim 3 ani
- cunostinte de utilizare Wizcount constituie un avantaj
- bune cunostinte de operare PC (Excel, Word)
- studii medii de specialitate sau studii superioare economice
- cunostinte PC
- bune cunostinte de limba engleza;
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

800 eur net, tot salariul fiind declarat

DESCRIEREA FIRMEI

Detalii pe www.gtsturism.ro