Contabil

HILTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea zilnica a extraselor de cont si a documentelor de casierie;
- efectuare plati bancare pe internet;
- evidenta mijlocelor fixe si intocmirea documentelor corespunzatoare;
- evidenta cecuri si bilete la ordin;
- inregistrari contabile furnizori si deconturi.

CERINTE

- banca (lei si valuta);
- casa (lei si valuta);
- deconturi (lei si valuta);
- clienti si furnizori;
- evidenta mijloace fixe;
Cunoasterea limbii engleze si a programului Navision constituie un avantaj.
Candidatul ideal trebuie sa fie absolvent al facultatii de contabilitate si sa aiba o experienta minima de 3 ani in domeniul contabilitatii.
Cunoasterea programului Excel este obligatorie.

Cream cu pasiune clienti entuziasti si construim un viitor mai bun! Facem acest lucru traind dupa valorile noastre: integritate, curaj, munca in echipa si angajament. Furnizam solutii inovatoare oferind o valoare adaugata superioara constructorilor profesionisti din 120 de tari din intreaga lume.