CONTABIL

SC ABA Outplacement Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
1. Inregistreaza zilnic operatiunile cu clienti, mijloace fixe, banca in sistemul contabil informatic, verifica si intocmeste note contabile
2. Pregateste rapoarte necesare managementului, cu privire la operatiunile cu mijloace fixe, clienti, ori de cate ori este nevoie.

CERINTE

Cunostinte temeinice de operare calculator
Experienta: min 1 an
Limba engleza ; scris, vorbit nivel avansat

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV in LIMBA ENGLEZA , care sa cuprinda nivelul de pregatire, experienta si pretentiile salariale la adresa:
office@aba-jobs.com, mentionand pozitia pentru care aplica

Criteriul limbii engleza este eliminatoiu. NUMAI CV-urile care indeplinesc acest prim criteriu vor fi selectate.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
Pachet salarial motivant corelat cu performan¿a.

DESCRIEREA FIRMEI

- Consultanta pentru management si intrepinderi
- Administrare personal
recrutare si plasare forta de munca
- Sanatate si securitate in munca
- Marketing si studii de piata