CONTABIL

EXCON CONSULTANTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de contabilitate primara ale departamentului:facturare, registru de casa, jurnal de vanzari
-Inregistrarea operatiunilor contabile
-Gestionarea relatiei cu autoritatile fiscale pe probleme de contabilitate;
- Intocmirea de situatii financiare

CERINTE

EXCON CONSULTANTA recruteaza pentru clientul sau:

- Absolvent/a studii superioare profil economic (specializarea Contabilitate prezinta avantaj);
- Experienta minim 2 ani in domeniul financiar contabil;
- Cunostinte MS Office si aplicatii de evidenta contabila;
- Limba engleza - nivel mediu-avansat;
- Persoana organizata cu bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica

EXCON CONSULTANTA S.R.L. isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, fiind orientata in principal spre segmentul de selectie si plasare de personal catre clientii sai.
Un pas important in cariera ta l-ai facut citind anunt, acum te asteptam sa il faci si pe urmatorul aplicand pentru aceasta pozitie !