CONTABIL

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tinerea contabilitatii complete
- Primirea, intocmirea si verificarea documentelor specifice
- Supervizarea contractelor societatii, corespondenta si relatiile cu clientii
- Raportari diverse, alte servicii contabile

CERINTE

- Studii economice, de preferat facultatea Contabilitate
- Minim 2-3 ani experienta intr-o pozitie similara
- Cunostinte avansate operare PC
- Cunoasterea aprofundata a legislatiei in domeniu
- Abilitati de coordonare, atentie la detalii
- Persoana comunicativa, flexibila, bine organizata

BENEFICII OFERITE

Atractiva, in functie de experienta.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa contact@piercemayrand.com.

Recrutam pentru clientul nostru, cabinet ce ofera o gama completa de servicii contabile, salariale, asistenta fiscala, precum si alte servicii adaptate necesitatilor firmelor.